Prostory k pronájmu

Přejít na seznam nebytových prostor můžete zde.

Aktuality / Novinky / Tiskové zprávy

 

Partneři

Kooperativa pojišťovna, a.s. CENTROPOL ENERGY, a.s. Nux s.r.o. EULED s.r.o.
AIRnano KAF Facility

Související služby

LED technologie

Jsme certifikovaným obchodním zastoupením společnosti EULED s.r.o. pro prodej a montáž EULED řešení LED svítidel, záruční a pozáruční servis.

EULED s.r.o. EULED svítidla společnosti EULED s.r.o. v mnoha zásadních faktorech předčí současné, běžně používané světelné zdroje (žárovky, zářivky, výbojky). Produkty EULED jsou nejen adekvátní náhradou stávajících běžných zdrojů světla, ale mají i přidanou hodnotu v podobě rapidní úspory energie, velmi dlouhé životnosti, extrémní odolnosti a v neposlední řadě jsou i ekologicky šetrným produktem v designově moderním provedení.

Dle Vašich potřeb zajistíme kompletně Váš bezproblémový komfortní přechod ze starých klasických světelných zdrojů na nová LED svítidla, a to vše v krátkém čase a s minimálními zásahy do provozu Vašeho podnikání.

Provoz a údržba tepelných zdrojů

 
  • obsluha, údržba, servis a opravy vyhrazených tepelných zařízení (plynové kotelny, výměníkové stanice)
  • údržba a pravidelné čištění zásobníků na TUV, expanzních nádob
  • údržba a pravidelné čištění plynových kotlů a spotřebičů
  • evizní činnost dle platných norem
  • nstalace dálkového řízení kotelen, vzduchotechniky a tepelných zdrojů
  • ominické práce pro optimalizace provozu kotlů, periodické revize komínových těles
  • epřetržitá pohotovostní služba
  • jištění a odstranění závad specializovanými pracovníky v dohodnutém čase
 

V současné době zajišťujeme provoz a údržbu zhruba dvaceti kotelen a výměníkových stanic.

Hlukové studie

Zjistíme pro Vás veškerá potřebná měření v oblasti hluku vč. kompletní hlukové studie, která mohou sloužit jako podklady pro rozhodování o nejvhodnějším využití prostorů, projektování úprav, územní, stavební a kolaudační řízení, stanovisko hygienické služby, vyřizování stížností apod.

Důkladná znalost předpisů v této oblasti nám umožňuje zpracovat podklady tak, aby navrhované řešení bylo optimální nejen z hlediska ochrany proti hluku, ale též vynaložených nákladů.

Měření osvětlenosti

Provádíme provozní měření osvětlenosti, a to jak u nových zařízení, tak i u zařízení v běžném provozu. U nových zařízení slouží toto měření především ke kontrole správnosti návrhu osvětlení, u zařízení v provozu pak ke zjištění stavu osvětlovací soustavy, jejíž parametry se zhoršují díky stárnutí a znečišťování.

[sluzby/led1.jpg]